YAZ TATİLİNDE

UNUTULMAZ BİR TECRÜBE YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ !!!


Rudder Havacılık Drone Yaz Okulu olarak 9 - 12. sınıf öğrencileri için ( 13 - 17 Yaş ) yaz okulu programları sunuyoruz.

Eğitiminizi ilerletmek veya günümüzün en hızlı büyüyen endüstrilerinden birine olan ilginizi artırmak için drone uçuş becerilerini öğrenmeye davet ediyoruz.

Hedefiniz ister girişimci, insansız hava aracı üreticisi olmak, ister drone film yönetmeni, drone hava fotoğrafçısı, drone spor meraklısı, geleceğin drone mühendisi, drone yarışçısı veya drone robotik gurusu olmak olsun. Yaratıcılığınızı ve keşiflerinizi başlatmanın tam zamanı. Bu yaz bir Rudder Havacılık Yaz Okuluna katılın ve İHA-0 Pilotu olun.

Hiçbir drone deneyimi veya drone ekipmanı gerekmiyor.

Yaz Okulu Teması :

Rudder Havacılık tarafından sunulan bu program ile hedefimiz: Katlanarak büyüyen insansız hava aracı endüstrisi içinde; gençlerimize bugünün İnsansız Hava Aracı uygulamalarını göstermek. Hayat boyu öğrenenler olmayı ve güçlü bir merak, güven ve takım çalışması duygusunu aşılamaktır.

Piyasadaki en güvenli ve en güvenilir drone ürünlerini DJI sistemlerini kullanıyoruz. Öğrenciler, uçuş yapmaya başlamadan önce drone teknolojisi ve güvenlik konularında eğitim alacaklar. IPad uçuş simülatörlerinin kullanımı ve temel uçan manevralar hakkında bilgi edinip heyecan ve oyun dolu bir eğitim programı yaşayacaklar.

Bu program, İHA veya Quadcopter endüstrisinde bir eğitim olup, bu alanda bilgi edinmek, hatta kariyer yapmak isteyenler için son derece yararlıdır. Tüm programlarımız teşvik etmek ve geliştirmek için tasarlanmıştır. Eğlenceli, takım çalışması içeren, merak uyandıran, eleştirel düşünme, cesaret ve yaratıcılığın ön planda olduğu bir uygulamadır. Deneyimsel öğrenim amaçlayan Rudder Havacılık; “beklentileri aşan” bir program sunmak için güvenli ve samimi bir platform sağlamayı taahhüt eder.

Eğitmenlerimiz, öğrencilerin çevrelerindeki dünyayı keşfetmek ve sevdikleri şeyleri yapmaya teşvik etmek için kendilerini adamıştır.

Misyonumuz; Akıllı ve Güvenli Drone Pilotu Olmanıza Yardımcı Olmaktır.

HADİ UÇMAYA HAZIRLANALIM...

Sertifikalı eğitmenlerimizin  sağlayacağı uçuş içi aktivitelerden bazıları :

•     Kişiselleştirilmiş eğitim için 6 - 10 öğrenci

•     Drone simülasyon ve oyunlar

•     Uçuş teorisi ve drone kariyerleri

•     Drone çekimi oluşturma ve düzenleme

•     Endüstrinin eğitimi ve dronların geleceği

•     Tarım, arama-kurtarma, spor ve sektörel bazlı dronların işlerini ve yeteneklerini keşfetme

•     Uçuş kontrolü

•     Ortak hedeflere ulaşmak için küçük takımlar halinde çalışma

•     Drone güvenliği ve uçan uçakların sosyal sorumlulukları vb.

Öğrenciler, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü talimatnamesine göre bir insansız hava aracını uçurmak için gerekli kuralların ne olduğu konusunu çok genel bir bakış açısı içinde görecek, gökyüzüne çıkmadan önce, uçuş simülatörlerimiz ie kontrolleri öğreneceklerdir. Eğitim sonunda İHA-0 eğitim sertifikası ve Rudder Havacılık tarafından onaylı katılım belgesi tanzim edilecektir. 

Eğitimler için gerekli belgeler:

1- Vesikalık fotoğraf (2 adet)

2- Kimlik fotokopisi (İHA eğitimi amacıyla verilmiştir notu düşülebilir.)

3- Adli Sicil Kaydı (E-Devlet üzerinden alınabilir.)

4- İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi – E-Devlet üzerinden alınabilir.)

5- Veli İzin Belgesi, taahütname.

6- Araç kullanabilir sağlık raporu. ( Aile Hekiminden alınabilir )

  • Drone Yaz Okulu toplam 15 dersten oluşmaktadır ve 5 gün sürmektedir.
  • Uçuş için minimum 2 kez açık alana çıkılacak ve saha eğitimi gerçekleştirilecektir. Bu uygulama için de veli izni gereklidir.
  • Detay bilgi için: 0.312.341.03.93 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


Yukarı Git
Arama: Ara