Hakkımızda


Rudder Havacılık, günümüzde çeşitli sektörlerde git gide yaygınlaşan insansız hava araçları alanında havadan görüntüleme, donanım, yazılım geliştirme ve/veya uyarlama, yenilikçi İHA uygulamaları, eğitim ve anahtar teslimi sistem projeleri ile eksiksiz hizmet veren bir çözüm sağlayıcıdır.

Yerli ve Milli teknoloji çalışmalarını destekleyen Rudder Havacılık, gelişen teknoloji ve yeniden yapılanma faaliyetleri kapsamında, 2017 yılı başında Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden almış olduğu TR-İHA-E-13 İnsansız Hava Aracı Pilot Eğitim Kuruluşu Yetki Belgesi ile sivil havacılıkta kullanılmak üzere; insansız hava aracı pilot eğitim alt yapısını da Rudder Akademi çatısı altında oluşturmuştur.

Rudder Akademi, yeni başlayanlara, ileri düzey ve profesyonellere, insansız hava araçları alanında teorik ve pratik eğitimler sağlar. Alınmış olan eğitimlerin sonunda halk dilinde ticari drone lisansı olarak da adlandırılan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü onaylı insansız hava aracı ticari pilot lisansını sunmaktadır.

Ayrıca, Rudder Akademi olarak ihtiyacınıza yönelik çeşitli pratik ve teorik drone eğitim kursları sunuyoruz.İhtiyaçlarınız için doğru drone eğitimi

Rudder Akademi eğitim programlarından, insansız hava aracı, droneuygulamaları alanında bilgi ve ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneği seçebilirsiniz. Eğitimlerimiz, drone pilotları için teorik ve pratik bilgileri içeren, kullanıcı odaklı dört – beş günlük süreleri kapsamaktadır.

Hava koşullarından bağımsız simülasyon uçuş salonumuzda, deneyimli drone eğitmen pilotlarımız sizlere dronları manuel olarak nasıl kontrol edeceğinizi öğretecek ve sizi zorlu operasyonlara en uygun şekilde hazırlayacaktır.

Aynı zamanda, bir insansız hava aracı, drone şirketinin günlük hayatına katılabilir ve uzmanlarımızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
 

Kullanıcıya özel kurslar

Rudder Akademi, ülkemiz genelinde çeşitli liseler, üniversiteler ile kamu, özel sektör kuruluşlarının çözüm ortağı olarak farklı yaş ve meslek grubu katılımcılara İHA0 ve İHA1 kategorilerinde eğitimler vermeye, başarılı katılımcıları sertifikalamaya, sektör içi çeşitli eğitimler ve seminerler vermeye devam etmektedir.   


Neden Rudder Akademi eğitimleri?

Her eğitim, konu alanlarında kapsamlı teorik bilgi içerir.
Eğitim içeriğimiz farklı kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına yöneliktir.
Katılımcıların bilgi ve becerilerine cevap vermek için soru cevap şeklinde ilerler.
Uygulamaya yönelik eğitim içerir.
Kalkış, iniş, havada eksenlerde hareketler tarzında, pratik uçuş temel havacılık bilgilerini içerir.
Kapalı ve açık alan uçuş bilgi ve tecrübelerini içerir.
Profesyonel uçuculara yönelik tecrübe ve uygulamaları kapsar.
Katılımcılara eğitim sonrası da yoğun destek verilir.

Sadece eğitimden fazlası Rudder Akademide vardır.

Unutmayın her meslekte, aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri her zaman bulunur.

Ve siz ömür boyu pişman olursunuz.

PİŞMAN OLMAMAK İÇİN DOĞRU DRONE EĞİTİMİ

Eğitim tarih ve rezervasyon için
İHA / DRONE EĞİTİMLERİ 

Detay bilgi ve iletişim için İLETİŞİM


Yukarı Git
Arama: Ara