Rudder Havacılık, günümüzde çeşitli sektörlerde git gide yaygınlaşan insansız hava araçları alanında havadan görüntüleme, donanım, yazılım geliştirme veya uyarlama, yenilikçi İHA uygulamaları, eğitim ve anahtar teslimi sistem projeleri ile eksiksiz hizmet veren bir çözüm sağlayıcıdır.

2005 yılında kurulmuş olan Rudder Havacılık, Türkiye'de karbon lazer sistemleri ile kesim yapan ilk firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu karbon lazer sistemleri ile kamu, özel sektör kuruluşlarının çözüm ortağı olarak, model ve insansız hava aracı parçaları kesimi ve üretimi yapmakta; ayrıca ihtiyaca yönelik butik İHA  Ar-Ge, imalat, teknik servis, destek, bakım – onarım hizmeti vermektedir.

Yerli ve Milli teknoloji çalışmalarını destekleyen Rudder Havacılık,  gelişen teknoloji ve yeniden yapılanma faaliyetleri kapsamında:

2016
yılında İHA / Drone
“ Hazır Platform ” satış, teknik servis, destek, bakım-onarım hizmetleri vermeye başlamıştır.

2017
yılında Ulaştırma ve Denizcilik Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünden almış olduğu TR-İHA-E-13 İnsansız Hava Aracı Pilot Eğitim Kuruluşu Yetki Belgesi ile sivil havacılıkta kullanılmak üzere; insansız hava aracı pilot eğitim alt yapısını Rudder Akademi markası altında oluşturmuştur.

2019
yılında görsel tasarım, fotoğraf ve tanıtım filmi çekimi, havadan görüntüleme, dijital ve sosyal medya yönetimi gibi medya danışmanlığı konularını da bünyesine katarak yaklaşık 15 yıllık ajans deneyimi ile hizmet veren “ One Stop Shop ” yani  “ Birinci El Kaynak ” medya ajansı Rudder Medya'yı oluşturmuştur.

2020
yılı itibari ile havacılık sektöründe özellikle insansız hava araçları konusunda 3. Şahıs Mali Mesuliyet ve İHA Gövde sigortaları için çözüm sağlayıcı Rudder Sigorta'yı oluşturmuştur.

Sizi dinliyor, anlıyor, ihtiyaçlarınızı doğru analiz ediyor ve sizin için uzman kadromuz ile  ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler üretiyoruz.

Hedeflerinize bizimle ulaşın, bizimle mutlu olursunuz.
Yukarı Git
Arama: Ara